Joanna  Sokołowska

Joanna Sokołowska

Typ nieruchomości : mieszkania, domy, działki, komercyjne
Typ transakcji: sprzedaż, wynajem
Rodzaj rynku: wtórny
Obszar działania: Warszawa


Jestem właścicielką biura SPRINT HOUSE, licencjonowanym pośrednikiem w obrocie nieruchomościami (nr licencji 22698).

Z zamiłowania do ludzi i z pasji do nieruchomości działam w zawodzie od 2013 r. Wcześniej ukończyłam Warszawską Politechnikę oraz Uniwersytet Warmińsko-Mazurski w Olsztynie- poznając teorię z zakresu obrotu nieruchomościami w Polsce na kierunku gospodarka przestrzenna.

Jestem członkiem zarządu Warszawskiego Stowarzyszenia Pośredników w Obrocie Nieruchomościami oraz koordynatorem dla województwa mazowieckiego systemu MLS (system wymiany ofert dla pośredników nieruchomości). Na codzień szerzę dobre standardy zawodowe pośrednika w obrocie nieruchomościami, szkolę z zakresu zasad etyki zawodu oraz propaguję współpracę między pośrednikami nieruchomości.

Uwielbiam pracę z ludźmi i dla ludzi. Klienci mówią o mnie "opanowana dyplomatka". Najpierw wysłucham, potem doradzę, nigdy nie osądzam, staram się pomóc Klientowi nawet w najtrudniejszej sytuacji. Jeśli nie potrafię- szczerze o tym powiem i skieruję do odpowiedniej osoby. Jestem punktualna i zorganizowana, zawsze dotrzymuję danego słowa. Pracuje na podstawie umowy gwarancji, gdzie osiągam ponad 98% skuteczności.

W 2019 r. spośród 32 powierzonych mi do sprzedaży mieszkań, sprzedałam 31, co stanowi skuteczność na poziomie 97%, a średnia cena sprzedaży oscylowała na poziomie 100% ceny ofertowej.

Prywatnie piszę wiersze dla dzieci i podróżuję- zawsze w poszukiwaniu ciekawych nieruchomości.

Aktualne oferty agenta