Joanna  Sokołowska
SPRINT HOUSE
Typ nieruchomości: mieszkania, domy, działki, komercyjne
Typ transakcji: sprzedaż, wynajem
Rodzaj rynku: wtórny
Obszar działania: Warszawa


Jestem właścicielką biura SPRINT HOUSE, licencjonowanym pośrednikiem w obrocie nieruchomościami (nr licencji 22698).

Z zamiłowania do ludzi i z pasji do nieruchomości działam w zawodzie od 2013 r. Wcześniej ukończyłam Warszawską Politechnikę oraz Uniwersytet Warmińsko-Mazurski w Olsztynie- poznając teorię z zakresu obrotu nieruchomościami w Polsce na kierunku gospodarka przestrzenna.

Jestem członkiem zarządu Warszawskiego Stowarzyszenia Pośredników w Obrocie Nieruchomościami oraz koordynatorem dla województwa mazowieckiego systemu MLS (system wymiany ofert dla pośredników nieruchomości). Na codzień szerzę dobre standardy zawodowe pośrednika w obrocie nieruchomościami, szkolę z zakresu zasad etyki zawodu oraz propaguję współpracę między pośrednikami nieruchomości.

Uwielbiam pracę z ludźmi i dla ludzi. Klienci mówią o mnie "opanowana dyplomatka". Najpierw wysłucham, potem doradzę, nigdy nie osądzam, staram się pomóc Klientowi nawet w najtrudniejszej sytuacji. Jeśli nie potrafię- szczerze o tym powiem i skieruję do odpowiedniej osoby. Jestem punktualna i zorganizowana, zawsze dotrzymuję danego słowa. Pracuje na podstawie umowy gwarancji, gdzie osiąga 100% skuteczności.

W 2021 r. spośród 37 powierzonych do sprzedaży mieszkań, sprzedała wszystkie, a średnia cena sprzedaży oscylowała na poziomie 103% ceny ofertowej.

Prywatnie pisze wiersze dla dzieci, trenuje jazdę na rolkach i podróżuje- zawsze w poszukiwaniu ciekawych nieruchomości.

Aktualne oferty agenta