MURANÓW, CISZA, ZIELEŃ, 2-POK DO WŁASNEJ ARANŻACJI

Mieszkanie na sprzedaż
645 000 PLN, Pow. 43,81 m2
Drukuj ofertę
Drukuj ofertę
Typ nieruchomości:
Mieszkanie
Powierzchnia:
43,81 m2
Typ transakcji:
sprzedaż
Liczba pokoi:
2
Lokalizacja:
Warszawa Śródmieście , Nowolipie
Rok budowy:
1950
Piętro:
3 na 4
Numer oferty:
34964458202
Cena za m2:
14722.67 PLN
Lokalizacja w Śródmieściu (Muranów Południowy) i spokojne, pełne zieleni osiedle przy ul. Nowolipie. Trzecie piętro (z czterech, bez windy) i 43,81 m2 przestrzeni mieszczącej dwa pokoje i osobną kuchnię do kreatywnej aranżacji. To mieszkanie stanowi świetny materiał pod inwestycję lub komfortowe gniazdko dla osób ceniących uroki życia w mieście - poznaj je bliżej!

Dwustronne mieszkanie do remontu

Na 43,81 m2 mieszkanie łączy salon, sypialnię, osobną, widną kuchnię, niewielką łazienkę, korytarz i dodatkową współdzieloną sień. Okna z ekspozycją na południe i północ (od tej strony także galeria/balkon) oraz funkcjonalny rozkład, sprawiają, że lokum to kryje w sobie ogromny potencjał aranżacyjny (na wizualizacjach przedstawiono przykładowe pomysły). Mieszkanie posiada Księgę Wieczystą - możliwy jest zakup na kredyt 2%.

Historyczny punkt na mapie Śródmieścia

Klimatyczny galeriowiec z przełomu lat 1940-50 (wpisany do Gminnej Ewidencji Zabytków) przy ul. Nowolipie 13/15 znajduje się na otwartym, zacisznym i pełnym zieleni osiedlu, które powstało jako jedno z pierwszych w powojennej Warszawie. Miejsce to wyróżnia doskonała infrastruktura - w promieniu kilkuset metrów znajdują się szkoły, przedszkola, uczelnie, kino Muranów, Teatr Kamienica, liczne muzea, sklepy, punkty usługowe itp., pozwalające wieść komfortowe życie.

Komunikacja na 5 z plusem

Ogromnym atutem mieszkania jest oczywiście genialna komunikacja miejska - od przystanków autobusowych i tramwajowych dzieli je niespełna 200 m, a stacja metra „Ratusz Arsenał” znajduje się 600 m od budynku. Zmotoryzowani mieszkańcy również dotrą szybko w wybrany punkt miasta dzięki bliskości Al. Jana Pawła II i Al. Solidarności.

Szukasz mieszkania w centrum Warszawy, dobrze skomunikowanego, ale jednocześnie cichego i otoczonego zielenią? Zależy Ci na atrakcyjnej cenie i możliwości własnej aranżacji wnętrza? Ta oferta jest dla Ciebie!
Nieprawidłowy adres E-mail