Odkryta, 3 pokoje, miejsce parkingowe

Mieszkanie na sprzedaż
789 000,00 PLN, Pow. 62,70 m2
Typ nieruchomości:
Mieszkanie
Powierzchnia:
62,70 m2
Typ transakcji:
sprzedaż
Liczba pokoi:
3
Lokalizacja:
Warszawa Białołęka , Odkryta
Rok budowy:
2001
Piętro:
3 na 4
Numer oferty:
34964551381
Cena za m2:
12 583,73 PLN
3 pokoje z miejscem parkingowym | Dom Development | świetna cena

• Kameralne, strzeżone osiedle z ochroną
• Winda i wygodne miejsce parkingowe przy wejściu do budynku
• Idealne mieszkanie dla rodziny lub pod inwestycję

Cena mieszkania: 789 000 zł
Miejsce parkingowe: 40 000 zł (osobna księga wieczysta)

OPIS NIERUCHOMOŚCI

Przestronne i funkcjonalne 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 62,70 m², położone w niskim, kameralnym budynku z windą na osiedlu wybudowanym przez Dom Development w 2001 roku.

Osiedle jest ogrodzone i strzeżone, z ochroną przy bramie wjazdowej oraz zadbaną zielenią. Na terenie znajduje się piękny plac zabaw dla dzieci.

Do mieszkania przynależy miejsce parkingowe położone tuż przy wejściu do budynku — wyjątkowo wygodne na co dzień.

UKŁAD POMIESZCZEŃ
salon z aneksem kuchennym — 29,76 m²
(ekspozycja północna) z wyjściem na balkon 8 m²
sypialnia — 12,71 m²
(ekspozycja północno-wschodnia)
sypialnia — 8,94 m²
(ekspozycja wschodnia)
łazienka — 3,95 m²
garderoba — 2,43 m²
hol — 3,04 m²
komunikacja — 1,87 m²

Dodatkowym atutem jest komórka lokatorska na piętrze, współdzielona z innymi mieszkaniami.

OPŁATY

Czynsz administracyjny: 912 zł
Coroczne zwroty z rozliczeń około 1500 zł.

LOKALIZACJA I KOMUNIKACJA

W najbliższej okolicy znajdują się sklepy i punkty usługowe, m.in.:

Lidl
Rossmann
Żabka

Przystanki autobusowe znajdują się przy osiedlu, a linie tramwajowe w odległości około 800 metrów, co zapewnia sprawny dojazd do różnych części Warszawy.
https://tour.giraffe360.com/d2f0316dca664bcfa36250c97730c429/