PRZESTRONNE MIESZKANIE z loggią, BIAŁOŁĘKA, BK 2%

Mieszkanie na sprzedaż
730 000 PLN, Pow. 56 m2
Drukuj ofertę
Drukuj ofertę
Typ nieruchomości:
Mieszkanie
Powierzchnia:
56 m2
Typ transakcji:
sprzedaż
Liczba pokoi:
3
Lokalizacja:
Warszawa Białołęka Nowodwory , Marcina z Wrocimowic
Rok budowy:
2010
Piętro:
0 na 5
Numer oferty:
34964457260
Cena za m2:
13035.71 PLN
Z ogromną przyjemnością, przedstawiam ofertę sprzedaży pięknego mieszkania, które znajduje się na Białołęce NOWODWORY, przy ul. Marcina z Wrocimowic.

To przestronne i wygodnie zaprojektowane mieszkanie ma powierzchnię 56 m2, usytuowane jest na wysokim parterze i składa się z: 2 sypialni, salonu z oddzielną strefą na jadalnię, kuchni, łazienki oraz hallu.

Istnieje również możliwość dokupienia 2 miejsc postojowych w garażu podziemnym w cenie 35 000 zł każde.

Mieszkanie jest jasne i widne dzięki wielu przeszkleniom, oraz posiada nie tylko balkon, ale również loggie obudowaną szkłem, którą można zaadoptować na wiele sposobów według własnego uznania. Lokal zaopatrzony jest również w klimatyzację.

Osiedle na którym znajduje się mieszkanie jest zamknięte i strzeżone. Na terenie jest wiele krzewów i drzew co sprzyja odpoczynkowi. Nieopodal jest mnóstwo terenów zielonych i ścieżek spacerowych czy rowerowych. 

Do najbliższego przystanku autobusowego jest 350 m. W odległości 500 m znajduje się kościół św. Łukasza Ewangelisty. W pobliżu przedszkola i sklepy. W zaledwie 20 min można dojść pieszo nad Wisłę, gdzie znajduje się "Niebiańska plaża Aluzyjna", oraz "Cypelek"- punkt widokowy.

Możliwość skorzystania z bezpiecznego kredytu 2%.


Serdecznie zapraszam :)Nieprawidłowy adres E-mail