Działka rekreacyjna 4070 m2 domek BRDA, prąd, woda

Działka (Rekreacyjna) na sprzedaż
300 000 PLN, Pow. 4 070 m2
Drukuj ofertę
Drukuj ofertę
Typ nieruchomości:
Działka
Powierzchnia:
4 070 m2
Typ transakcji:
sprzedaż
Lokalizacja:
Tymoteuszew
Numer oferty:
34964438195
Cena za m2:
73.71 PLN
Na sprzedaż - foremna działka rekreacyjna leśna o powierzchni 4070 m2 z domkiem rekreacyjnym Brda. Położona w spokojnej, malowniczej okolicy z bezpośrednim dostępem do rzeki Rządzy.

Działka w miejscowości Tymoteuszew w powiecie Mińskim (50 kilometrów od Warszawy, nieopodal miejscowości: Jakubów, Ludwinów, Stanisławów) ma powierzchnię 4070 m2 i składa się z 3 działek ewidencyjnych o numerach 330, 331, 332.

Działka położona w sąsiedztwie innych działek rekreacyjnych, w całości ogrodzona. Nieruchomość znajduje się w otoczeniu wielohektarowego lasu sosnowo, mieszanego. Powierzchnia działki 332 jest płaska, teren jest suchy. Działka zabudowana jest domkiem rekreacyjnym Brda. Dół - salon z kominkiem, który zapewnia ciepło i przyjemny klimat, aneks kuchenny, łazienka, dwa tarasy, jeden z nich zadaszony. Góra - dwie niezależne sypialnie.

Na działce wybudowany jest również drewniany budynek gospodarczy. Obydwa obiekty w bardzo dobrym stanie. Dach - blachodachówka. Do domku rekreacyjnego doprowadzony jest prąd i woda.

Działka zalesiona jest w większości sosnami i brzozami. Teren łagodnie obniża się w kierunku północno - zachodnim i kończy furtką z bezpośrednim dostępem do rzeki Rządzy.

Media: prąd na działce, woda z wodociągu.
Własność z KW.

Najbliższe sklepy w odległym o 2 kilometry Ludwinowie. Dojazd drogą utwardzoną.
Świetny dojazd z Warszawy trasą A2.

Jest to doskonała propozycja dla osób, które szukają spokojnego miejsca w otoczeniu zieleni, z dobrym dojazdem z Warszawy - jednocześnie może być dobrą inwestycją (obecnie i na przyszłość).

Zapraszam na prezentacje po umówieniu odpowiedniego terminu.
Nieprawidłowy adres E-mail