Wyjątkowa, przedwojenna willa z dużym ogrodem

Dom (Willa) na sprzedaż
5 600 000 PLN, Pow. 350 m2
Drukuj ofertę
Drukuj ofertę
Typ nieruchomości:
Dom
Powierzchnia:
350 m2
Typ transakcji:
sprzedaż
Liczba pokoi:
8
Lokalizacja:
Warszawa Mokotów Sadyba , Okrężna
Rok budowy:
1930
Liczba kondygnacji:
2
Numer oferty:
34964441314
Powierzchnia działki:
664 m2
Cena za m2:
16 000 PLN
Mamy zaszczyt zaprezentować na sprzedaż wyjątkową, wybudowaną w latach 30-tych XX wieku willę położoną w najbardziej prestiżowej części Sadyby. Jest to doskonała oferta dla inwestorów, jak i osób szukających miejskiej rezydencji.

Parametry nieruchomości

Willa charakteryzuje się lekką, elegancką architekturą. Dwie kondygnacje oraz piwnica zostały na ten moment zaadaptowane pod wynajem dla placówki oświatowej. Rozkład pomieszczeń pozwala na aranżację wnętrza na cele biurowe, do prowadzenia firmy, placówki dyplomatycznej lub przekształcenie go w komfortowy dom. Dodatkowo, został wykonany projekt architektoniczny poddasza, który umożliwia uzyskanie na trzecim poziomie powierzchni użytkowej 113 m2. Na działce stoi niezależny garaż na 1 auto. Przed budynkiem zostały wydzielone dodatkowe miejsca parkingowe.

Nieruchomość stoi na działce o powierzchni 664 m2. Zadbany ogród jest jej ogromnym atutem. Wysokie drzewa, istniejąca roślinność, zielone otoczenie sprawiają, że spędzanie czasu na tarasie to niewątpliwa przyjemność.


Lokalizacja

Willa zlokalizowana jest w najbardziej prestiżowej, historycznej części Sadyby. W najbliższym otoczeniu znajduje się Skwer Ormiański, Fosa Legionów Dąbrowskiego oraz Muzeum Polskiej Techniki Wojskowej. Jest to ciche, kameralne otoczenie o bardzo wysokiej renomie, doskonale skomunikowane z Mokotowem, Wilanowem oraz Śródmieściem. W niedalekiej odległości od willi położone są liczne szkoły i przedszkola międzynarodowe - British School Warsaw, Lycee Francais de Varsovie, International European School Warsaw.

Zapraszamy na prezentację.Przedstawiona powyżej oferta ma charakter wyłącznie informacyjny, nie jest ofertą handlową w rozumieniu przepisów art. 66 par. 1 KC. Dokładamy wszelkich starań, żeby przedstawione informacje były aktualne i rzetelne.
Nieprawidłowy adres E-mail