Dębowa Residence / POMPA CIEPŁA W CENIE!

Dom (Segment skrajny) na sprzedaż
1 364 000 PLN, Pow. 131,22 m2
Drukuj ofertę
Drukuj ofertę
Typ nieruchomości:
Dom
Powierzchnia:
131,22 m2
Typ transakcji:
sprzedaż
Liczba pokoi:
4
Lokalizacja:
Warszawa Białołęka Dąbrówka Szlachecka , Modlińska
Rok budowy:
2023
Liczba kondygnacji:
2
Numer oferty:
34964459355
Powierzchnia działki:
150 m2
Cena za m2:
10394.76 PLN
WYJĄTKOWE MIEJSCE

Osiedle Dębowa Residence to 20 unikalnych apartamentów w zabudowie bliźniaczej o powierzchni od 113 m2 do 131 m2. Miejsce o wyjątkowym designie i wysokim standardzie wykończenia w otoczeniu przyrody i zieleni, a jednocześnie zlokalizowane w mieście.
To tutaj w kameralnej atmosferze, przyszli właściciele będą mogli cieszyć się swoją własną prywatną przestrzenią. Do każdego apartamentu przynależy ogródek do samodzielnej aranżacji - miejsce idealne do wypoczynku.

Do każdego domu przynależy ogrzewany garaż w bryle budynku oraz naziemne miejsce parkingowe. Na posesji z pewnością nie zabraknie przestrzeni, aby goście mieli możliwość zaparkowania swojego auta.
Dębowa Residence to nie tylko przemyślana architektura w nowoczesnym stylu, ale również miejsce w którym każdy ma możliwość zadbania o energooszczędność miejsca w którym mieszka.

CO NAS WYRÓŻNIA?

NOWOCZESNOŚĆ I JAKOŚĆ - Nasz projekt oprócz nowoczesnego designu oraz solidnego wykonania, charakteryzuje się możliwością montażu paneli fotowoltaicznych oraz ładowarek do pojazdów elektrycznych. Preinstalacje zostaną wykonane dla każdego domu.
Pompy ciepła zostaną zamontowane w standardzie lokalu.

BEZPIECZEŃSTWO - Osiedle ogrodzone, wyposażone w video - domofony z możliwością uruchomienia monitoringu i ochrony.

FUNKCJNALNOŚĆ - Dla wygody mieszkańców podzieliliśmy każdy apartament na część dzienną na parterze oraz strefę prywatną na piętrze. Pomieszczenia są niezwykle przestrzenne, a ich imponująca wysokość potęguje ten efekt.

ZIELEŃ - Budując staramy się zachować zastaną roślinność w tym długowieczne dęby.

MEDIA - Nasza inwestycja jest przyłączona do miejskiej sieci wodno-kanalizacyjnej, dzięki czemu nasi klienci jako nieliczni w okolicy nie muszą martwić się o oczyszczenie zbiorników szamba.

PEWNA INWESTYCJA - Budując nie posiłkujemy się zewnętrznym finansowaniem - u Nas masz pewność, że inwestycja zostanie ukończona na czas i bez obciążeń!

LOKALIZACJA

Doskonała lokalizacja przy ul. Modlińskiej jest ostatnią z nielicznych spokojnych miejsc, otoczonych niską zabudową, a jednocześnie dobrze skomunikowanych.

Kameralność i położenie osiedla pozwala na spokojne życie jednocześnie poza miastem i w mieście. W bliskim sąsiedztwie odnajdziemy typowo miejskie udogodnienia. W 1 minutę dojdziemy do pobliskiego marketu, aby wygodnie zrobić zakupy. W 10 minut znajdziemy się w kompleksie handlowo - usługowym Galeria Północna. W 5 minut odwieziemy pociechy do szkoły oraz przedszkola. A jeżeli zaplanujesz kolację poza domem już w kilka minut odpoczniesz w pobliskich restauracjach. Najbliższy przystanek autobusowy znajduje się zaledwie 2 minuty spacerem od Twojego nowego domu. Dla zmotoryzowanych dojazd do Centrum Warszawy zajmie 30 minut.

Jeżeli uwielbiasz naturę oraz wycieczki rowerowe, odkryjesz tutaj trasy rowerowe z przepięknymi sielskimi widokami lasów Dąbrówki Szlacheckiej.

W inwestycji dostępne są Segmenty o powierzchni od od 113 m2 do 131 m2 z ogródkami od 49 m2 do 150 m2.

SPRAWDŹ DOSTĘPNOŚĆ U DORADCY!

CHCESZ WIEDZIEĆ WIĘCEJ ?

Skontaktuj się ze mną:
- Spotkamy się w biurze sprzedaży,
- Przekażę szczegółowy standard wykończenia,
- Przedstawię najkorzystniejszą możliwość finansowania zakupu,
- Odpowiem na wszystkie pytania.
Nieprawidłowy adres E-mail