Warszawa, Twarda

Mieszkanie na wynajem
  • Typ nieruchomości: Mieszkanie
  • Powierzchnia : 55 m2
  • Typ transakcji : wynajem
  • Liczba pokoi : 3
  • Lokalizacja : Warszawa Śródmieście , Twarda
  • Rok budowy : 1966
  • Piętro: 7 na 11
  • Numer oferty : OP433286
  • Cena za m2 : 72.71 PLN

Chcesz korzystać z zupełnie nowego, nieużywanego mieszkania? Lubisz śródmieście i przestronny widok z okna? Marzyłeś o ekskluzywnym stylu retro i miejscu skąd wszędzie będziesz mieć blisko? Myślisz co zrobisz z samochodem? Gdzie zaparkować przy Twardej? O to się nie martw. Mamy zarezerwowane miejsce postojowe na parkingu obok! 

JUŻ DZIŚ MOŻESZ JAKO PIERWSZY/A ZAMIESZKAĆ W PIĘKNYM, TRZYPOKOJOWYM MIESZKANIU NA SIÓDMYM PIĘTRZE BUDYNKU PRZY UL. TWARDEJ NIEDALEKO PAŁACU KULTURY!

Zapraszam na spacer wirtualny po mieszkaniu: https://sb360.online/qp0r70?&ar

W SKRÓCIE:
Świeżo wykończone 3 pokoje z oddzielną kuchnią z oknem, łazienką oraz toaletą w ekskluzywnym stylu retro, w najlepszej lokalizacji. Lokal znajduje się na siódmym piętrze budynku z windą - kolejna z budowie. Składa się z dużego pokoju z wyjściem na balkon od strony południowo - wschodniej, oddzielnej kuchni z okenm, dwóch sypialni, hallu, łazienki oraz toalety. Kuchnia jest wyposażona w zupełnie nowe sprzęty AGD: zmywarkę, lodówkę z zamrażarką, płytę indukcyjną. Funkcjonalna łazienka posiada oprócz standardowego wyposażenia dodatkowo pralkę.

CO WYRÓŻNIA TO MIESZKANIE?

Do Stacji Metra 5 minut spacerem!

Przede wszystkim wykończenie na wysokim poziomie. Lokalizacja w sercu śródmieścia. Stąd o krok od Złotych Tarasów, Pałacu Kultury, który widać z balkonu, czy też Hali Koszyki.

W najbliższym sąsiedztwie mieszkania znajdziemy szereg lokali usługowych pozwalających zaspokoić codzienne potrzeby zakupowe, centra biznesowe na Twardej i Żelaznej.


Ekspozycja okien na południe w salonie sprawia, że mieszkanie jest bardzo dobrze doświetlone i przyjemnie ciepłe. Okna z sypialni wychodzą na wewnętrzne patio, co daje mieszkańcom upragniony spokój.

Na wyposażeniu znajdziemy wszystkie potrzebne sprzęty. Mieszkanie świeże, wcześniej niezamieszkałe, nowe. Na podłodze drewniany parkiet i gres, stan lokalu idealny.

WARUNKI NAJMU:
Proszę o zgłaszanie się chętnych osób niepalących, chcących wynająć mieszkanie na minimum rok, uczciwych oraz rzetelnych. MIEJSCE POSTOJOWE NA PARKINGU dodatkowo płatne 330 zł - nieobowiązkowe. Oprócz czynszu najmu najemca ponosić będzie koszty zużycia energii elektrycznej wg zużycia.

ZAPROSZENIE:
Zapraszam wszystkie zainteresowane osoby na prezentację mieszkania! W celu omówienia szczegółów, proszę o kontakt.

Powyższa oferta ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 §1 Kodeksu Cywilnego.