Warszawa, Domaniewska

Mieszkanie na wynajem
  • Typ nieruchomości: Mieszkanie
  • Powierzchnia : 31 m2
  • Typ transakcji : wynajem
  • Liczba pokoi : 1
  • Lokalizacja : Warszawa Mokotów , Domaniewska
  • Rok budowy : 1975
  • Piętro: 3 na 10
  • Numer oferty : OP705340
  • Cena za m2 : 64.52 PLN

Zapraszam na spacer wirtualny: https://tour.feelestate.com/view/fullscreen/id/VRPC5

Szukasz funkcjonalnie urządzonej kawalerki tuż przy stacji metra? Chcesz mieszkać w centrum miasta w cichym i słonecznym mieszkaniu? A może najważniejszy jest dla Ciebie komfortowy dojazd do pracy? Jeśli tak, to zapraszam do poznania oferty w sam raz dla Ciebie!

W SKRÓCIE:
Atrakcyjne mieszkanie położone w bliskiej okolicy metra Wilanowska, na trzecim piętrze budynku przy ul. Domaniewskiej. Okna na stronę POŁUDNIOWĄ, na patio, mieszkanie ciche! Na powierzchnię mieszkania składają się pokój z balkonem francuskim, oddzielna kuchnia z oknem, łazienka z wc, oraz przedpokój z praktyczną i pojemną szafą. Stan mieszkania: po remoncie.

DLACZEGO WARTO?
Oferowana kawalerka niedawno została wyremontowana: na podłodze panele, w części kuchennej i łazience terakota. Mieszkanie wykończono subtelnymi, jasnymi barwami, podkreślającymi charakter wnętrza. Mieszkanie w pełni wyposażone w sprzęty i akcesoria, gotowe do najmu od zaraz. Widok z okien na podwórko. Budynek po całkowitym remoncie, z nowoczesnymi windami.

ZALETY LOKALIZACJI:
Największym atutem mieszkania pozostaje jego usytuowanie względem komunikacji miejskiej oraz głównych punktów usługowo-handlowych: do centrum biurowego przy ulicy Domaniewskiej mamy kilka minut drogi pieszo lub linie autobusowe, czy tramwajowe ul. Wołoskiej. Do najbliższej stacji metra Wilanowska zaledwie 300 metrów. Niewątpliwą zaletą jest możliwość PARKOWANIA na terenie spółdzielni mieszkaniowej (parking dla mieszkańców, wjazd przez szlaban). Po pełnym wrażeń dniu w pracy możemy przejechać się ścieżką rowerową wzdłuż ul. Wołoskiej lub dojechać do pobliskiego parku w Królikarni. Rozrywki dostarczy także położona zaledwie kilometr od mieszkania Galeria Mokotów.

ŁAD I ZIELEŃ:
Cechą wyróżniającą osiedle Domaniewska jest znaczne oddalenie od siebie budynków oraz wkomponowanie w budownictwo wielorodzinne najważniejszych usług: sklepy, przychodnie, przedszkola i szkoły, kawiarnie... Pomiędzy budynkami znajdują się alejki spacerowe, place zabaw, boiska sportowe. O należyty stan otoczenia dba prężna administracja spółdzielni.

FORMA I WARUNKI NAJMU:
Mieszkanie dostępne dla uczciwych, rzetelnych osób, najchętniej singla lub pary. Najem okazjonalny- koszty ponosi właściciel. Kaucja jednomiesięczna. Dodatkowo płatny tylko prąd i gaz wg zużycia.

Zapraszam do kontaktu w celu umówienia oglądania lub szczegółów dotyczących oferty.