Warszawa, Grzybowska

Mieszkanie na sprzedaż
  • Typ nieruchomości: Mieszkanie
  • Powierzchnia : 48,07 m2
  • Typ transakcji : sprzedaż
  • Liczba pokoi : 3
  • Lokalizacja : Warszawa Śródmieście , Grzybowska
  • Rok budowy : 1970
  • Piętro: 13 na 15
  • Numer oferty : OP612991
  • Cena za m2 : 11857.71 PLN

Uwaga! Pospaceruj wirtualnie! Kliknij w link, aby przenieść się do tego pięknego mieszkania już teraz: https://tour.feelestate.com/view/fullscreen/id/VR2T9


TAKIEGO MIESZKANIA SZUKASZ!!!


Czy marzysz o słonecznym, ciepłym, trzypokojowym mieszkaniu w najlepszej możliwej lokalizacji? Czy chcesz oszczędzić czas na dojazd do pracy lub innych punktów miasta? Czy poszukujesz mieszkania, w którym absolutnie nic nie będziesz musiał/a naprawiać przez długie lata? CZYTAJ DALEJ - gotowe do wprowadzenia mieszkanie przy ul. Grzybowskiej spełni Twoje oczekiwania!!!

W SKRÓCIE:
Trzypokojowe w centrum Warszawy. Znajduje się na trzynastym piętrze budynku z lat 70. Składa się z salonu z otwartą kuchnią, dwóch sypialni, łazienki z wc oraz przedpokoju. W każdym pokoju jest balkon francuski! Mieszkanie jest z zachodnią ekspozycją okien. Do tego mieszkania od razu po zakupie możesz się wprowadzić!

LOKALIZACJA:

Mieszkanie w samym centrum Warszawy, położone przy  Rondzie ONZ (Metro Rondo ONZ) 500 m od Złotych Tarasów. Stąd w kilka minut dostaniemy się w najważniejsze punkty miasta, mając do dyspozycji METRO, tramwaje oraz kilkanaście linii autobusów miejskich oraz kolej na Dworcu Centralnym. W najbliższym otoczeniu pełna infrastruktura miejska, m.in. sklepy spożywcze, warzywniaki, apteki, supermarket, fryzjer itp.

WYSTARCZĄ CI WALIZKI:
Mieszkanie przeszło gruntowny remont, podczas którego wymieniono wszystkie instalacje, położono nowe podłogi: w pokojach panele, w łazience i przedpokoju płytki oraz wygładzono ściany. Kuchnia została wyposażona w nowe sprzęty i zabudowę. Do mieszkania wystarczy wnieść swoje rzeczy i korzystać w jego funkcjonalności i piękna.

FUNKCJONALNOŚĆ:
Wnętrze zostało zaprojektowane przez architekta w taki sposób, aby zwiększyć funkcjonalność mieszkania oraz nie tracić jego przestronności. Na niecałych 50 m2 znajdują się 3 pokoje! W pokojach oraz przedpokoju są pojemne szafy na ubrania. Gdyby jednak miejsca zabrakło do dyspozycji pozostanie Ci spora piwnica.

FORMA WŁASNOŚCI:
Mieszkanie ze spółdzielczym własnościowych prawem do lokalu. Grunt pod budynkiem nie jest uregulowany. Zakup za gotówkę. Istnieje możliwość wynajęcia miejsca na parkingu osiedlowym.

PRZYJDŹ I OCEŃ CZY CI SIĘ PODOBA:
Mieszkanie prezentuje się pięknie zarówno w dziennym słońcu, jak i wieczorem, zatem jeśli powyższy opis Cię zainteresował- zadzwoń i umów się na prezentację, aby sprawdzić jak wyjątkowo możesz mieszkać!