Osiedle Imperia, 3-ci etap, cesja umowy

Mieszkanie na sprzedaż
277 000 PLN, Pow. 25,20 m2
Drukuj ofertę
Drukuj ofertę
Typ nieruchomości:
Mieszkanie
Powierzchnia:
25,20 m2
Typ transakcji:
sprzedaż
Liczba pokoi:
1
Lokalizacja:
Pruszków , Stanisława Staszica
Rok budowy:
2022
Piętro:
4 na 7
Numer oferty:
34964438191
Cena za m2:
10992.06 PLN
Przedstawiam mieszkanie do sprzedaży zlokalizowane w budynku przy ul. Staszica - 'Osiedle Imperia'.
Usytuowane zaledwie kilkaset metrów od stacji PKP Pruszków. Stanowi świetną alternatywę dla chcących być blisko centrum Stolicy, jednocześnie uciekając przed jej zgiełkiem lub z tych samych powodów stanowi bardzo dobry produkt inwestycyjny. Administracyjna odległość od Warszawy to niecałe 6 kilometrów. Dojazd zajmuje kilkanaście minut właściwie o każdej porze dnia. Obok znajduje się także centrum handlowe, co daje dostęp do wszelkich usług, sklepów czy gastronomii w zasięgu spaceru każdego dnia.

▪️ CESJA UMOWY DEWELOPERSKIEJ. Płatność części ceny będzie odbywać się bezpośrednio do dewelopera, po zakończeniu inwestycji.
Zakończenie prac zaplanowane na listopad br. ▪️

*Mieszkanie:

Jego powierzchnia to 25,2 m2. Stan deweloperski.
Jednopokojowe. Strona Północno-Zachodnia, balkon francuski.

Wymiary pomieszczeń:
1. Pokój z aneksem kuchennym: 19,41 m2
2. Łazienka: 5,79 m2


▪️Lokalizacja:
Jest ona jednym z dużych atutów, przemawiająca za mieszkaniem. To spokojna część miasta, odsunięta od głównych arterii komunikacyjnych. Przy głównej drodze obok budynku znajduje się przystanek autobusowy, gdzie zatrzymuje się autobus miejski. W sąsiedztwie wspomniane wcześniej centrum handlowe Nowa Stacja – 120 sklepów, multipleks kinowy, sala zabaw dla dzieci, klub sportowy i duża ilość restauracji. Dwie szkoły oraz przedszkole w bliskiej odległości. Około siedem minut piechotą do stacji PKP i SKM. Ten rodzaj komunikacji zapewnia sprawne, bezkorkowe połączenie z centrum Warszawy w granicach 20 minut. Znajdą się także bardzo przyjemne tereny zielone. Nie dalej jak 5 minut spacerem znajduje się Park Anielin oraz znacznie większy Park Potulickich. Idealny na spacer np. z dziećmi. Jest tam także spory plac zabaw.

▪️Warunki nabycia:
Cena mieszkania: 277 000 zł
Czynsz administracyjny w tym momencie wynosi 260 zł
Brak komórki i garażu.

Zapraszam do kontaktu!

Nieprawidłowy adres E-mail