Warszawa, Aleja Jana Pawła II

Mieszkanie na sprzedaż
  • Typ nieruchomości: Mieszkanie
  • Powierzchnia : 93,01 m2
  • Typ transakcji : sprzedaż
  • Liczba pokoi : 3
  • Lokalizacja : Warszawa Śródmieście , Aleja Jana Pawła II
  • Rok budowy : 2000
  • Piętro: 1 na 10
  • Numer oferty : 145543
  • Cena za m2 : 13460.92 PLN

Dwustronny, trzypokojowy apartament na pierwszym piętrze dziesięciopiętrowego skrzydła wysokościowca Babka Tower wybudowanego w 2000 roku, usytuowany w warszawskim Śródmieściu.

Przestronny, otwarty salon z aneksem kuchennym z ekspozycją zachodnią urządzony z zachowaniem wiodącej wnętrzarski prym, nowoczesnej odmiany stylu skandynawskiego. Wyposażony w część jadalnianą i rekreacyjną.

Salon do dyspozycji nabywcy zapewnia możliwość korzystania z uroków, jednego z dwóch, obszernych tarasów o powierzchni 45 m2 wychodzący od strony patio budynku, posiadający samodzielny system nawadniania.

Istnieje możliwość wykonania zabudowy w formie oranżerii / ogrodu zimowego. Dodatkowo sterowany za pomocą telefonu system obsługi rolet oraz zewnętrznej markizy przeciwsłonecznej.

Dwie ustawne, w pełni wyposażone sypialnie. Foremna bryła oraz optymalna powierzchnia każdego z pomieszczeń daje możliwość dowolnej aranżacji.

U szczytu rozdzielającego sypialnie hallu drugi taras o powierzchni powyżej 40 m2 z miejscem zagospodarowanym na techniczną szafę posiadającą zalety komórki lokatorskiej.

Dwie łazienki stanowią niekwestionowany atut dla dynamicznej pary lub rodzin z dziećmi.

Główna łazienka o powierzchni 8 m2, wykończona w minimalistycznym stylu, wyposażona w wannę oraz dwie umieszczone sąsiadująco umywalki zapewnia komfort równoległych przygotowań.

Łazienka gościnna utrzymana w surowym, nowoczesnym klimacie, wyposażona w kabinę prysznicową stanowi wygodną alternatywę dla jej kąpielowego odpowiednika.

Oba pomieszczenia wykończone z dbałością o najdrobniejszy szczegół z zastosowaniem armatury renomowanych marek.

Hall z kreatywnie wykorzystaną wnęką konstrukcyjną tworzy doskonałą przestrzeń do przechowywania.

Dodatkowo, stanowisko w hali garażowej na kondygnacji ujemnej w kwocie 45 000 złotych oraz dostęp do części wspólnych w postaci wózkowni oraz rowerowni.

Rozpoznawalny na mapie stolicy projekt inwestycji autorstwa pracowni zespołu architektów JEMS Architekci, będący pierwszym w historii miasta budynkiem mieszkalnym, którego wysokość przekroczyła 100 metrów.

Topowa lokalizacja, położenie nie wymagające rekomendacji, 240 m od CH Arkadia, 900 m do stacji metra Dworzec Gdański, 3500 m do Centrum,

W okolicy wszelkie możliwe usługi: sklepy, restauracje, supermarket, kosmetyka, siłownia, fitness, kino etc.

Zapraszam do kontaktu.