Warszawa, Chocimska

Mieszkanie na sprzedaż
  • Typ nieruchomości: Mieszkanie
  • Powierzchnia : 44,36 m2
  • Typ transakcji : sprzedaż
  • Liczba pokoi : 2
  • Lokalizacja : Warszawa Mokotów , Chocimska
  • Rok budowy : 2014
  • Piętro: 2 na 5
  • Numer oferty : OP607908
  • Cena za m2 : 16884.58 PLN

Czy poszukujesz mieszkania w apartamentowcu, które będzie jednocześnie świetnie zlokalizowane w środku tętniącego życiem miasta? Czy wysoki standard budynku, bezpieczeństwo i portiernia są dla Ciebie ważne? A może nie masz czasu na remont i chcesz się od razu wprowadzić? Jeśli tak to zapraszam do zapoznania się z tą ofertą. 

Najpierw jednak odwiedź mieszkanie wirtualnie i sprawdź czy chcesz zobaczyć je także na żywo! W tym celu kliknij w link i podążaj za wskazówkami: https://tour.feelestate.com/view/fullscreen/id/VRWHM

W SKRÓCIE:
Mieszkanie znajduje się przy ul. Chocimskiej na Starym Mokotowie, w bliskiej odległości od pl. Unii Lubelskiej. Położone jest na drugim piętrze niskiego, nowego i kameralnego budynku, oczywiście z windą. Mieszkanie jednostronne z ekspozycją zachodnią. Salon z aneksem kuchennym, sypialnia i łazienka zaprojektowane przez architekta i wykończone z uwzględnieniem aktualnych trendów.

LOKALIZACJA I INWESTYCJA:
Jest to mieszkanie w doskonałej lokalizacji niemalże w centrum miasta. Plac Unii Lubelskiej i Plac Zbawiciela ze swoim niepowtarzalnym klimatem ale również Łazienki Królewskie czy Park Morskie Oko - w odległości spaceru. W kameralnej inwestycji znajduje się wewnętrzny dziedziniec, dostępny tylko dla mieszkańców. W budynku jest także recepcja, całodobowa ochrona oraz eleganckie lobby.

CO WYRÓŻNIA TO MIESZKANIE?
Mieszkanie w środku miasta, świetnie skomunikowane! Komfort życia zapewniają wysoki standard wykończenia i markowy sprzęt AGD w dobrze zaprojektowanej kuchni. Dodatkowym atutem mieszkania są duże, drewniane okna o wysokości 2 m z szybami o podwyższonej izolacji akustycznej. Dominuje nowoczesna, stonowana kolorystyka. W przedpokoju i sypialni wbudowane są duże szafy wnękowe. Wielopunktowe oświetlenie pozwala na dostosowanie go do aktualnego nastroju czy potrzeby.

FORMA WŁASNOŚCI:
Mieszkanie posiada księgę wieczystą, można je kupić na kredyt.

DLA KOGO?
Mieszkanie idealne dla singla, pary lub jako inwestycja na wynajem!

ZAPROSZENIE:
Jeśli powyższa oferta Cię zainteresowała i chcesz dowiedzieć się więcej, zadzwoń lub napisz. Zapraszam Cię także do obejrzenia tego mieszkania na żywo!

Powyższa oferta ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 §1 Kodeksu Cywilnego.