Warszawa, Klaudyny

Mieszkanie na sprzedaż
  • Typ nieruchomości: Mieszkanie
  • Powierzchnia : 55 m2
  • Typ transakcji : sprzedaż
  • Liczba pokoi : 3
  • Lokalizacja : Warszawa Bielany , Klaudyny
  • Rok budowy : 1978
  • Piętro: 15 na 15
  • Numer oferty : OP786216
  • Cena za m2 : 8709.09 PLN

UWAGA: Wynagrodzenie biura pokrywa sprzedający, brak wynagrodzenia od Kupującego. 

Szukasz spokojnego miejsca dla siebie i swojej rodziny? Chcesz zamieszkać bez ponoszenia dodatkowych kosztów remontu? Lubisz przestronny widok i ciszę za oknami, ale chcesz mieć dostęp do najważniejszych punktów miasta w ciągu kilkunastu minut? Poniższa oferta sprzedaży spełnia wszystkie te kryteria, więc z pewnością możesz czytać dalej!

Zanim zadzwonisz i obejrzysz mieszkanie na żywo pooglądaj je wirtualnie! W tym celu skopiuj link do nowego okna przeglądarki i podążaj za wskazówkami: https://tour.feelestate.com/view/fullscreen/id/VRHM6

W SKRÓCIE:
Trzypokojowe mieszkanie z widną kuchnią zlokalizowane na 15 piętrze budynku przy ul. Klaudyny na warszawskich Bielanach, przeszło niedawno remont, podczas którego wymieniono instalacje, wyremontowano kuchnię i łazienkę, położono nowe podłogi w salonie, kuchni i hallu oraz doposażono w nowe sprzęty i meble, wymieniono drzwi wejściowe oraz kaloryfery. Z największego pokoju wyjście na loggię, z której rozciąga się przestronny widok w kierunku Wisły, strona wschodnia. Mieszkanie podzielone funkcjonalnie na dwie strefy: dzienną- salon i otwarta kuchnia oraz wypoczynkową- dwie sypialnie. Niewątpliwym atutem jest oddzielenie łazienki i WC. Budynek zadbany, spółdzielnia sukcesywnie remontuje go. Bezpieczeństwo zapewnia monitoring, choć okolica jest tu bardzo przyjazna.

CO WYRÓŻNIA TO MIESZKANIE?
Przede wszystkim rozkład: na niespełnia 55 m2 mamy trzy samodzielne pokoje i kuchnię (możliwość całkowitego oddzielenia od salonu), w hallu zaś dwie pojemne szafy, łazienka jest niewielka, ale praktyczna, WC oddzielne. Żaden pokój nie jest przejściowy. Dodatkowym atutem pozostaje lokalizacja: 800 m od DK nr 7, czyli połączenia północnej i południowej Warszawy, tyle samo do trasy S8, kilka przystanków autobusowych od stacji metra Plac Wilsona, blisko Lasku Bielańskiego, Kępy Potockiej, OSiR Żoliborz oraz kilku mniejszych parków. W najbliższym sąsiedztwie cała infrastruktura: sklepy, przychodnie, fryzjer, apteki, szkoły, przedszkola itd. Osiedle jest w pełni samowystarczalne. W otoczeniu budynku znajduje się ogólnodostępny parking, ale wraz z mieszkaniem można przejąć na zasadzie cesji prawo do dwóch miejsc postojowych na społecznym parkingu. 

STAN MIESZKANIA I WYPOSAŻENIE:
Mieszkanie w stanie dobrym, do ewentualnego odświeżenia. Jasne barwy optycznie powiększają przestrzeń i dopełniają przytulnego klimatu. Zamontowana klimatyzacja daje wytchnienie w gorące dni, a ekspozycja okien na wschód i położenie w budynku (15 piętro) sprawia, że mieszkanie jest słoneczne. W salonie okna ponadstandardowej wielkości. 

STAN PRAWNY:
Mieszkanie spółdzielcze własnościowe z założoną księgą wieczystą, można je zakupić na kredyt. Wraz z prawem do mieszkania nabywa się prawo do wyłącznego korzystania z piwnicy ok. 2m2. 

STAN BUDYNKU:
Spółdzielnia dba o należyty stan budynku i otoczenia. W ostatnich latach wymieniono windy, piony wodno-kanalizacyjne, ocieplono budynek i wymieniono elewację. Udogodnieniem jest także podjazd dla osób niepełnosprawnych lub rodziców z wózkami dziecięcymi. 

ZAPROSZENIE:
Jeśli jesteś zainteresowany zadzwoń do i dowiedz się więcej lub umów się na oglądanie tego mieszkania, zapraszam!

Joanna Różankowska, tel. 794-010-089

Powyższa oferta ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 §1 Kodeksu Cywilnego.