Warszawa Bielany, Jana Kochanowskiego
319 000 PLN
Mieszkanie na sprzedaż , 38 m2
8394.74 PLN /m2
Powierzchnia
38 m2
Liczba pokoi
2
Rok budowy
1972

Dane nieruchomości:

Numer oferty: 135198
Powierzchnia: 38 m2
Liczba pokoi: 2
Piętro/Pięter 4 z 4
Rok budowy: 1972
Balkon : 1
Cena za m2: 8394.74 PLN
Cena: 319 000 PLN

Opis nieruchomości:

Czy przestrzeń i niewielka powierzchnia mogą iść w parze? Czy dużo zieleni i dobra komunikacja 5 minut od domu, to coś o czym możesz tylko pomarzyć we współczesnej Warszawie?
Nie!

Mamy dla Ciebie małe mieszkanie, w którym znajdziesz przestrzeń, słońce, funkcjonalność czyli wszystko, co powinno mieć mieszkanie marzeń. Dodaj do tego świetną okolicę pełną zieleni, dostęp do tramwajów i autobusów, a sam przyznasz, że mamy dla Ciebie mieszkanie, o jakim od dawna marzyłeś.

Proponujemy dwupokojowe mieszkanie przy ul. Kochanowskiego na Bielanach, na ostatnim piętrze w czteropiętrowym bloku. Dzięki takiemu usytuowaniu z okien mieszkania widzisz szeroki krajobraz, czubki drzew za oknem i nikt Ci nie tupie nad głową. Duża odległość od sąsiedniego bloku sprawia, że nie patrzysz sąsiadowi prosto w okna i Twoja prywatność jest dobrze chroniona.

Wchodząc do mieszkania znajdujesz się w przedpokoju z szafą wnękową, gdzie możesz schować wszystkie wierzchnie ubrania. Przedpokój jest jasny i przestronny, bo wpada do niego światło słoneczne płynące z salonu i aneksu kuchennego.
Na wprost wejścia jest łazienka, a w niej wanna, toaleta i umywalka. Jest w niej również miejsce na pralkę normalnych rozmiarów, co jest dość rzadkie w mieszkaniach w bloku. Jasne błyszczące płytki odbijają światło i dają poczucie przestronności.

Kierując się dalej do wnętrza mieszkania możemy zajrzeć do salonu otwartego na kuchnię. Dzięki takiemu otwarciu przestrzeni to mieszkanie wyróżnia się na tle innych dostępnych w tej okolicy. Funkcjonalnie urządzona kuchnia, wyposażona we wszystkie niezbędne sprzęty AGD, a przy tym bardzo przestronna aż zachęca, by gotować w niej przepyszne potrawy dla całej rodziny. Otwarcie jej na ustawny salon gwarantuje uczestnictwo w życiu rodziny i w spotkaniu ze znajomymi nawet podczas gotowania. W salonie spokojnie zmieści się stół, przy którym wygodnie zasiądzie cała rodzina oraz meble wypoczynkowe, na których będziemy mogli wygodnie wypocząć.

Na wprost salonu mamy wejście do drugiego pokoju. Możemy w nim zrobić sypialnię lub pokój dziecięcy. W pokoju jest miejsce na potężną szafę oraz inne meble, których potrzebujemy do przechowywania. Prawdziwym skarbem jest piwnica, w której zmieszczą się wszystkie rzeczy, z których nie korzystamy na co dzień.

Podsumowując: mieszkanie przy ul. Kochanowskiego to dużo przestrzeni we wnętrzach, funkcjonalny układ, piękny widok, dużo zieleni wokoło, dobra komunikacja.
Chcesz się przekonać, że to wszystko prawda? Zadzwoń do nas i umów się na oglądanie.

Skontaktuj się z agentem :
Biuro nieruchomości SPRINT HOUSE

Numer telefonu : +48 794 010 089

biuro@sprinthouse.pl


Lokalizacja: