Józefosław, Aleja Bzów

Mieszkanie na sprzedaż
  • Typ nieruchomości: Mieszkanie
  • Powierzchnia : 84,20 m2
  • Typ transakcji : sprzedaż
  • Liczba pokoi : 3
  • Lokalizacja : Józefosław , Aleja Bzów
  • Rok budowy : 2000
  • Numer oferty : OP830385
  • Cena za m2 : 5332.54 PLN

Zwiedź mieszkanie wirtualnie, a następnie przyjdź obejrzeć je osobiście!
W celu obejrzenia spaceru wirtualnego kliknij w link:

https://tour.feelestate.com/view/fullscreen/id/VRGXT


Szukasz ekonomicznego w utrzymaniu i przestronnego mieszkania a jednocześnie lubisz ruch i aktywny odpoczynek wśród zieleni? Marzysz o kameralnym budownictwie, bliskim poczuciu mieszkania w domu? A może najważniejsze jest dla Ciebie bezpieczeństwo, ogrodzone osiedle i  samochód stojący niemalże przed drzwiami wejściowymi? Czytaj dalej! Wymarzone mieszkanie czeka na Ciebie!

W SKRÓCIE:
Trzypokojowe mieszkanie o powierzchni całkowitej 104,34m2, użytkowej 84,20m2 jest usytuowane na dwóch poziomach w domu dwurodzinnym, w zabudowie szeregowej z 2000r. Z osiedla mamy szybki dostęp do komunikacji miejskiej oraz strefy rekreacyjnej i infrastruktury społecznej. W pobliżu znajduje się Las Kabacki, a po drugiej stronie ulicy Ogrodowej, na przeciwko osiedla mieści się bardzo duży i zagospodarowany Park z wydzieloną przestrzenią zabaw dla dzieci, terenem aktywności dla młodzieży i dorosłych, pozwalający także na wyciszenie i relaks. 

ROZKŁAD I STAN:
Na pierwszym poziomie mieszkania znajdziemy bardzo widny otwarty salon z wyjściem na balkon, wc oraz strefę z widną kuchnią i jadalnią. Na drugim piętrze mieszczą się dwie duże sypialnie oddzielone przestronną łazienką, zapewniając mieszkańcom dużą intymność.  Mieszkanie jest w stanie do modernizacji, której zakres zależy od potrzeb nowych właścicieli. Skosy na poddaszu zostały wykorzystane na pojemne szafy. W mieszkaniu jest rozprowadzony system rur pod instalację odkurzacza centralnego, co należy jeszcze dzisiaj do rzadkości, a jest bardzo użyteczne i wygodne. 

DLACZEGO WARTO?
Mieszkanie ma niskie koszty utrzymania, nie płaci się comiesięcznego czynszu za lokal mieszkalny, tylko opłatę za części wspólne, media i odpady komunalne. W budynku nie ma gazu. Miejsce postojowe znajduje się praktycznie przy wejściu do budynku. Schody nie zabierają powierzchni użytkowej. Mieszkanie jest bardzo wygodne w użytkowaniu ze względu na wyodrębnienie komfortowych stref życia. Budynek jest zlokalizowany w głębi zamkniętego i kameralnego osiedla. Idealne dla Pary i Rodziny.
Dostępne zaraz po zakupie.

ZALETY LOKALIZACJI:
Oprócz dogodnego dostępu do infrastruktury społecznej (pobliskich Centrów Handlowych i Galerii, sklepów, przedszkoli, szkół, przychodni oraz innych punktów usługowych itp.), najważniejszą zaletą mieszkania jest cisza oraz bliskość Parku i Lasu Kabackiego. To wspaniałe miejsce dla osób ceniących ruch i odpoczynek na świeżym powietrzu. Jednocześnie jest tylko 5 minut do przystanku autobusowego nr 739, który kursuje do stacji metra Wilanowska.

FORMA WŁASNOŚCI:
Mieszkanie w pełni własnościowe. Udziały są we wspólnych częściach budynku, w gruncie, na którym on stoi oraz w drodze osiedlowej itp.

Zapraszam do kontaktu w celu omówienia szczegółów i prezentacji tego atrakcyjnego mieszkania!

https://tour.feelestate.com/view/fullscreen/id/VRGXT

Powyższa oferta ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 §1 Kodeksu Cywilnego.